Petr Vopálka SMS: +420 721 926 518
Řešíte zdravotní problémy ohledně Posílení imunity u dětí? Rád Vám pomohu pomocí ošetření myofasciální technikou podle Bowena. Jedná se o jemné, spíše příjemné ošetření, díky kterému se v těle silně podporují hojivé a regenerační procesy. Velice dobrých výsledků vykazuje u mnoha zdravotních problémů a jedním z nich jsou právě Posílení imunity u dětí.
Dobrý den Petře,
rád bych Vám poděkoval za Vaši Bowenovu masáž. Byla úžasná! Velmi kladně také hodnotím to, že jsem nemusel nikam chodit, ale masáž jsem si mohl užít doma. Druhý den po masáži jsem se cítil příjemně uvolněný a bylo mi nádherně. Je vidět, že masáže opravdu ovládáte. Už se těším na další setkání s Vámi.
Mirek
Zdravím Vás Petře,
asi před půl rokem jsem na Vás dostala od kamarádky kontakt. Dceru již delší dobu trápí skolióza páteře a bylo nám doporučeno cvičení a Bowenova technika, kterou poskytujete. Od té doby, co Vašich služeb pravidelně využíváme, se dceři držení těla výrazně zlepšilo a cítí se mnohem lépe. Vždy se na Vás moc těší.
Mnohokrát Vám děkujeme! Markéta + Anička
Zdravím Vás Petře,
není to tak dlouho, co jsem hledala zdravotní masáže v Praze a našla jsem právě Vás. Ráda chodím běhat, ale poslední dobou jsem začala mít problémy s nohou, do které mi často braly křeče. Objednala jsem se k Vám na masáž. Výborné bylo, že jste mi nabídl termín velmi brzy. Vaše masáže mne pomohly. Opět chodím běhat a žádné problémy již nemám. Musím uznat, že Bowenovu techniku jsem dříve neznala a že je skvělá! Mnohokrát Vám děkuji a přeji hodně úspěchů.
S pozdravem, Lenka
Ošetření Bowenovou technikou vykazuje velmi dobré výsledky zejména na:
© Copyright 2012 - 2023, Bowenova technika Praha, Všechna práva vyhrazena! Sitemap