Petr Vopálka SMS: +420 721 926 518
Řešíte zdravotní problémy ohledně Bolest ramene u dětí? Rád Vám pomohu pomocí ošetření myofasciální technikou podle Bowena. Jedná se o jemné, spíše příjemné ošetření, díky kterému se v těle silně podporují hojivé a regenerační procesy. Velice dobrých výsledků vykazuje u mnoha zdravotních problémů a jedním z nich jsou právě Bolest ramene u dětí.
Dobrý den,
ani nevím z čeho, ale asi 14 dní mne trápily bolesti zad v křížové oblasti, které vystřelovaly do nohou. Nechtělo se mi k lékaři, protože jsem vědět, že by mne jen zase posílali na různá vyšetření. Rozhodl jsem se, že využiji Vašich služeb a objednal jsem si zdravotní masáž domů. Nakonec jste mi ale doporučil Bowenovu metodu, která byla super. Ne jen, že byla příjemná, ale již během ní jsem pociťoval úlevu a uvolnění svalstva. Ošetření jsme nakonec opakovaly ještě 2x a problémy jsou pryč.
Mnohokrát děkuji, Karel
Přeji hezký den všem!
Dcera si začala stěžovat na bolesti kolene. Vůbec jsme nevěděli z jakého důvodu. Věnuje se sportu, ale žádný úraz se jí nestal. Objednala jsem pro ni u Petra Bowenovu techniku. Zaujalo mne, že je zdravotní masér a že jezdí domů. Ošetření bylo skvělé. Petr velmi rychle zjistil důvod bolesti kolene. Jednalo se o špatné držení těla a o nevhodné zatěžování nohy. Petr provedl ošetření touto technikou, po kterém dcera cítila druhý den zlepšení. Také dceři doporučil zdravotní vložky do bot a poradil se cvičením, které má podpořit správné držení těla. Nyní je to již vlastně 2 měsíce od prvního setkání s Petrem a dcera je bez problémů.
Petra si moc vážíme a děkujeme!
Martina + Anička
Zdravím všechny!
Chtěla bych Petrovi mnohokrát poděkovat! Trápily mne křeče, které se někdy opakovaly i několikrát do měsíce. Především v noci jsem často dostala křeč do lýtka. Byla to opravdu velká bolest a noha mi tak většinou bolela i celý následující den. Rozhodla jsem se vyzkoušet Bowenovu techniku a ono to opravdu pomohlo. Ošetření od Petra využívám pravidelně. Ze začátku 2x do týdne, pak 1x za týden a nyní jednou za 14 dní. Nejen, že po ošetření se cítím celkově dobře, ale i křeče odezněly.
Petrovi jsem moc vděčná! Petra
Ošetření Bowenovou technikou vykazuje velmi dobré výsledky zejména na:
© Copyright 2012 - 2025, Bowenova technika Praha, Všechna práva vyhrazena! Sitemap